Zákazková výroba hokejových dresov

Hokejové dresy vyrábame sublimačnou tlačou, čo znamená, že všetky nápisy a logá sú tlačené priamo do látky hokejových dresov. Hokejové dresy vyrábame podľa Vašich požiadaviek. Kvalita sa plne orientuje na potreby profesionálnych hráčov hokeja. Aj preto máme v ponuke iba profi hokejové materiály, čo znamená, že materiály z gramážou nižšou ako 220g/m2 v našej ponuke nenájdete. Za účelom ponúknutia vynikajúcej kvality hokejového dresu sme pre Vás okrem správneho výberu materiálu vybrali aj kvalitné - vysokopevné šicie nite vyrábané v Nemecku. Šitie hokejových dresov prebieha na štvornitkových overlockoch (typ šijacieho stroja) a tým je zabezpečený pružný steh. Preto dosahujú naše ...

ZOBRAZENÉ PRODUKTY 1 - 12 z 12

Hokejový dres Slovenska typ SVK 1 HOME, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Slovenska typ SVK 1 AWAY, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Slovensko typ SVK 2 HOME, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Slovensko typ SVK 2 AWAY, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Slovenský hokejový dres typ SVK 3 HOME, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Slovenský hokejový dres typ SVK 3 AWAY, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Slovenska typ SVK 4 HOME, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Slovenska typ SVK 4 AWAY, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Rakúsky hokejový dres typ AT 1 HOME, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Rakúska typ AT 1 AWAY, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Rakúsko typ AT 2 HOME, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Rakúsko typ AT 2 AWAY, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.

ZOBRAZENÉ PRODUKTY 1 - 12 z 12