Zákazková výroba hokejových dresov

Hokejové dresy vyrábame sublimačnou tlačou, čo znamená, že všetky nápisy a logá sú tlačené priamo do látky hokejových dresov. Hokejové dresy vyrábame podľa Vašich požiadaviek. Kvalita sa plne orientuje na potreby profesionálnych hráčov hokeja. Aj preto máme v ponuke iba profi hokejové materiály, čo znamená, že materiály z gramážou nižšou ako 220g/m2 v našej ponuke nenájdete. Za účelom ponúknutia vynikajúcej kvality hokejového dresu sme pre Vás okrem správneho výberu materiálu vybrali aj kvalitné - vysokopevné šicie nite vyrábané v Nemecku. Šitie hokejových dresov prebieha na štvornitkových overlockoch (typ šijacieho stroja) a tým je zabezpečený pružný steh.

ZOBRAZENÉ PRODUKTY 1 - 16 z 16

Hokejový dres CLASIC ¹⁴
DESIGN 01-12 alebo VLASTNÝ

Hokejový dres, prevedenie Clasic, vyrábame v najvyššej kvalite sublimačnou potlačou. 12 predpripravených designov alebo výroba designu na mieru.

Hokejový dres MATCH ¹⁴
DESIGN 01-12 alebo VLASTNÝ

Hokejový dres prevedenie Match je charakteriskický sedlovým strihom. Vyrábame ho v najvyššej kvalite sublimačnou potlačou. S Vaším alebo predvoleným dizajnom.

Hokejové návleky ¹⁴
DESIGN 01-12 alebo VLASTNÝ

Hokejové návleky s kvalitnou potlačou a prevedením pre maximálny komfort pri športe. Predpripravený dizajn alebo výroba na mieru.

Hokejové štulpne (štucne) ¹⁴
DESIGN 01-12 alebo VLASTNÝ

Hokejové štulpne s kvalitnou potlačou a prevedením pre maximálny komfort pri športe. S Vaším alebo predvoleným dizajnom. 2 typové prevedenia.
Hokejový dres Slovenska typ SVK 1 HOME, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Slovenska typ SVK 1 AWAY, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Slovensko typ SVK 2 HOME, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Slovensko typ SVK 2 AWAY, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Slovenský hokejový dres typ SVK 3 HOME, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Slovenský hokejový dres typ SVK 3 AWAY, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Slovenska typ SVK 4 HOME, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Slovenska typ SVK 4 AWAY, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Rakúsky hokejový dres typ AT 1 HOME, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Rakúska typ AT 1 AWAY, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Rakúsko typ AT 2 HOME, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.
Hokejový dres Rakúsko typ AT 2 AWAY, vyrobený sublimačnou technológiou s vlastným menom a číslom. Možnosť výberu materiálov.

ZOBRAZENÉ PRODUKTY 1 - 16 z 16