Výroba štartovacích čísiel na objednávku.

V našej ponuke sa nachádza široke spektrum výrobkov, ktoré slúžia ako štartovacie čísla pri rôznych športoch. Či sa jedná o behy, dostihy, lyžovanie alebo iné športy. U nás si určite nájdete riešenie Vášho "problému". Napr. rafting bol jeden z posledných športových disciplín, pre ktorú sme vyvíjali štartovacie čísla. 
Štartovacie čísla vyrábame sublimačnou technológiou, ktorá zaručuje brilantné farby, životnosť, stálofarebnosť a dobrú odolosť voči praniu. Sublimačná technológia je charakteristická tým, že farba presublimuje do vlákien úpletu, čím zafarbí vlákna z vnútra. Týmto sa zaručí rovnaký omäk úpletu ako pred potlačou a zároveň zostane zachovaná vlastnosť úpletu dýchať a odvádzať pot smerom od tela športovca. Dresy sú vyrobené z najmodernejších vysoko kvalitných polesterových úpletov.

ZOBRAZENÉ PRODUKTY 1 - 9 z 9

BASE
štartovacie čísla BASE

Základné BASE štartovacie čísla, ktoré Vám vieme vyrobiť s Vašim grafickým návrhom v rôznych veľkostiach.

STRIPES
štartovacie čísla STRIPES

Štartovacie čísla STRIPES s olemovaním a šmúrkami v rôznych variantách. Dĺžka šnúrok podľa Vašej potreby.

STRIPES PRO
štartovacie čísla STRIPES PRO

Tielkové štartovacie čísla so šnúrkami. Okraje olemované. Miesto v dolnej časti vhodné pre Vašu reklamu.

UNIVERSAL
štartovacie čísla UNIVERSAL

Tielkové štartovacie čísla UNIVERSAL vhodné pre všetky druhy športu. Rovný strih z kvalitného elastického materiálu zaručí maximálny komfort.

ALPINE
štartovacie čísla ALPINE

ALPINE tielkové štartovacie čísla sú vhodné najmä pre lyžiarske športy. Elastický materiál a strih sú zárukou kvalitného prevedenia.

FREERIDE
štartovacie čísla FREERIDE

Predĺžený strih štartovacieho čísla FREERIDE s oblým ukončením. Možnosť plnofarebnej potlače podľa Vašich požiadaviek.

FREESTYLE
štartovacie čísla FREESTYLE

Plnofarebná potlač štartovacích čísel FREESTYLE podľa Vašich predstáv spracovaná v najvyššej kvalite. Strihovo vhodné pre všetky druhy športov.

CROSS
štartovacie čísla CROSS

Krátke tielkové štartovacie čísla CROSS. Kratší strih, spevnené lemovkou. Pevné gumičky po bokoch pre vysoký komfort pri nosení.

EXTREME
štartovacie čísla EXTREME

Oblúbené predĺžené štartovacie čísla EXTREME s rozšírením na ramene pre miesto pre Vaše logo, reklamu. Kvalitné prevedenie s olemovaním a gumičkami po bokoch.

ZOBRAZENÉ PRODUKTY 1 - 9 z 9