VLASTNÉ OBRUSY S POTLAČOU. Výroba obrusov na zakázku.

V prípade, že potrebujete na stôl niečo viac ako bežne kúpený obrus v obchode, potrebujete sa odlíšiť a zviditelniť, máme pre Vás v ponuke obrusy s vlastnou potlačou. Jednoducho si zvolíte rozmer (max. šírka je cca.150cm) a zašlete nám grafickú predlohu. Na základe tohto zvolíme optimálnu technológiu výroby Vášho obrusu. Podľa nákladu a zložitosti je použitá buď: 1.) sublimácia alebo 2.) pigmentová sitotlač

1.) V prípade sublimácie ide o klasický postup: nastrihajú sa diely z bieleho materiálu (100%polyesteru), tieto sa komplet potlačia - design a farebnosť podľa požiadaviek zákazníka a následne zošijú. Na výrobu takýchto obrusov sa najčastejšie používa materiál s teflónovou úpravou (vodeodpudivosť - viď foto).

2. V prípade druhého spôsobu výroby (tlač priamo na vyfarbený materiál) má zakazník na výber z obmedzenej škály farebného materiálu (najčastejšie KEPER zloženia 100%bavlna alebo mix bavlna/polyester). Tu je postup podobný, s tým rozdielom, že podkladová farba obrusu je daná a robí sa len dotlač loga.

V prípade, že máte záujem o cenovú ponuku, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky. Cena je závislá od farebnosti, technológie rozmeru a počtu objednaných kusov. Pre každého zákazníka vyhotovujeme samostatnú cenovú ponuku, ktorá zohľadňuje spomínané.