Výroba sedákov s vlastnou potlačou

V prípade, že potrebujete sedáky, radi ich pre Vás vyrobíme. Vyrábame sedáky ako do reštaurácií, tak aj na športové podujatia. Sedáky vyrábame dvomi technológiami. Podľa nákladu a zložitosti je použitá buď 1.) sublimácia alebo 2.) pigmentová sitotlač, kde sa tlačí priamo na vyfarbený materiál.

V prvom prípade (sublimácia) ide o klasický postup: nastrihajú sa diely z bieleho materiálu (100% polyesteru), tieto sa komplet potlačia - design a farebnosť podľa požiadaviek zákazníka a následne zošijú.

Pri druhom spôsobe výroby (pigmentová sitotlač priamo na vyfarbený materiál) má zakazník na výber z obmedzenej škály farebného materiálu (najčastejšie KEPER zloženia 100% bavlna alebo mix bavlna/polyester). Tu je postup podobný, s tým rozdielom, že podkladová farba sedáku je daná a robí sa len dotlač loga. Hrúbka sedáku závisí od hrúbky a kvality použitej výplne (štandardne molitan).

Cena je závislá od farebnosti, rozmeru a počtu objednaných kusov. Pre každého zákazníka vyhotovujeme samostatnú cenovú ponuku, ktorá zohľadňuje spomínané.