Digitálna potlač patrí k najmodernejším druhom potlače textilu. Naša firma vlastní priemyselný tlačiarenský stroj Kornit. Tento stroj pri tlači používa 6 hláv, kde 2 tlačia bielu farbu a 4 hlavy tlačia CMYK. Pri tlači sa atrament strieka priamo na predupravený textil. Takto potlačený textil sa následne nechá zafixovať pri danej teplote a čase v sušiacom tuneli. Po zafixovaní je textil pripravený na použitie. Textil doporučujeme vyprať pred prvým použitím, tak ako u ostatných technológií.

Pri bielom textile sa tlačí len farba CMYK. Na farebný textil sa najskôr tlačí biela farba, čím vznikne biely základ, Na bielu farbu sa následne natlačia farebné zložky CMYK. Pri tlači sa používajú 100biologicky odbúrateľné vodou riediteľné farby, 100%-ne bezpečné, bez toxínov, bezpečné pre deti a dojčatá. Atramenty spĺňajú najprísnejšie priemyselné štandardy ako Oeko-Tex 100 safety applications for infant wear, Global Organic Textiles (GOTS-3V), Residues Standard List (RSL) and the American Association of Textile Chemists and Colorists. 

Výhodou digitálnej potlače je, že neplatíte vedlajšie náklady, ako pri sitotlači, môžete tlačiť ľubovolný počet farieb a dotlač napr. len jedného kusu nie je žiadny problém.  Digitálna potlač je vhodná pri tlači viacfarebných obrázkov, prechodových obrázkov, fotiek, málokusovej výrobe.

Cena závisí od veľkosti tlače a od objednaného množstva. 

Výhody:
- kvalitné výsledky na svetlom aj tmavom textile,
- rovnaké ošetrovanie a výdrž ako pri sitotlači,
- možnosť tlače akejkoľvek grafiky,
- možnosť výroby už od 1ks, pri priaznivej cene v porovnaní so sitotlačou.

Nevýhody:
- nie je možné použiť metalické farby (iba ak v kombinácii s inou technológiou - napr. flex).

Ďalšie informácie:
- pranie do 40°C,
- maximálny rozmer potlače je šírka 35cm x výška 45cm,
- farebnosť: farebnosť podľa motívu (CMYK),
- potlačiteľné materiály: a) bavlna b) modal. Technológia DTG nie je úplne vhodná na potlač zmesového textilu bavlna/polyester (spätná sublimácia z polyesterových do tlače pri fixácii)