Slovensky   Deutsch
  • 02_Tischfahnen
  • 01_Wimpel

 aktualizované informácie nájdete na webe:

http://www.promovlajky.sk/zastavky-vlajocky

 

Stolové zástavky a vlajky

Stolové zástavky a vlajky vyrábame sublimačnou technológiou. Preto si aj po dlhom používaní zachovávajú brilantné a žiarivé farby. Ako materiál používame 100% polyester "Saten", ktorý vyniká jemným leskom. Zástavky môžu byť potlačené jednostranne alebo obojstranne, so strapcami alebo šnúrou. Pri rozmeroch, tvare, farebnosti a prevedení stolových zástavok vychádzame z požiadaviek zákazníka a plne sa im prispôsobujeme.

Stolové zástavky sú štýlovou dekoráciou na konferenciách a výstavách. Sú takisto vhodné na predajné pulty, recepčné stoly vo firmách, bankách, cestovných kanceláriách. Max. výšku vlajky ummiestnenú na stojane je 23cm. 

 

 Tischimpel in Schauraum

Stolové vlajky

Stolové vlajky prinášajú na Váš stôl reklamu, reprezentujú a symbolizujú spojenie a priateľstvo s Vašimi hosťami. Prezentujte aj vy Váš korporátny design so zodpovedajúcou kvalitou vo Vašich pobočkách, kanceláriách alebo nasmerujte pozornosť na Váš produkt použitím stolových vlajok.

Vyrábame stolové vlajky rôznych formátov, na ktoré potlačíme Vaše logo, Vaše firemné meno, reklamu alebo iný motív. K našim stolový vlajkám ponúkame zodpovedajúce stojany na vlajky z dreva alebo kovu.  

Materiál: a) Polyflag - jednostranná potlač viditelná z oboch strán (druhá strana zrkadlovo)
               b) Saten - obojtranná potlač (obidve strany čitatelne) alebo jednostranná (druhá strana je biela)

Formát: podľa požiadaviek zákazníka, vieme vyrobiť skoro všetky formáty 

Pre potlač stolových vlajok používame sublimačnú technologiu. Tento spôsob tlače zabezpečí vysokú kvalitu a žiarivé farby. Je jedno či sa jedná o jednofarebné logo alebo fotografiu - touto technlógiou je možné natlačiť všetko už od jedného kusa. 

 

 

 Tischfahne Kanada Tischfahne  Deutschland + Schweden  Tischfahne EU+Kanada+Schweden 
Materiál: Polyflag Materiál: Polyflag Materiál: Polyflag