Slovensky   Deutsch
  • 02_Tischfahnen
  • 01_Wimpel

aktualizované informácie nájdete na webe:

http://www.promovlajky.sk/zastavky-vlajocky

 

Vlajočky a zástavky

Vlajočky a zástavky sú štýlovou dekoráciou na konferenciách a výstavách. Sú takisto vhodné na predajné pulty alebo recepčné stoly vo firmách. 

U nás dostanete hodnotné vlajočky a zástavky zo saténu v rozličných prevedeniach. Stolové vlajky vyrábame sublimačnou technológiou. Preto si naše vlajočky a  zástavky aj po dlhom používaní zachovávajú brilantné a žiarivé farby. Ako materiál používame 100% polyester "Saten", ktorý vyniká jemným leskom alebo materiál Polyflag. Zástavky a vlajočky môžu byť môžu byť  potlačené jednostranne alebo obojstranne a so strapcami alebo šnúrou.

Pri rozmeroch, tvare, farebnosti a prevedení vlajočiek a zástavok vychádzame z požiadaviek zákazníka a plne sa im prispôsobujeme.

  • materiál 100% polyester - Satén alebo Polyflag
  • žiadne lacné papierové stolové vlajky
  • veľmi vysoký štandart kvality

    Vyrábame štandartne stolové zástavky v týchto prevedeniach:  

Wimpel mit Kordelaufhängung  WImpel Rajka mit einer Schnur benäht Wimpel Harreiter mit Quaste  Wimpel SSV mit Fransen benäht 

Stolová vlajka so závesnou šnúrou

Stolové vlajky so závesnou šnúrou + obšitá šnúrou

Stolová vlajka so závesnou šnúrou + obšitá šnúrou + strapec

Stolová vlajka so závesnou šnúrou + obšitá strapcami

 

Širšie zástavky spevňujeme štandardne kovovou tyčkou, ktorá sa nachádza v hornej časti zástavky. Tyčka zástavku spevní a zabráni priehybu, ktorý je spôsobený vlastnou tiažou.

Cena závisí od veľkosti, farebnosti, prevedenia a počtu objednaných kusov.

Cenovú ponuku zasielame na požiadanie. K stolovým zástavkám a vlajočkám ponúkame ako príslušentstvo drevený alebo chrómový stojan na vlajky.

Termín dodania: ca. 10 pracovných dní, resp. podľa požiadaviek zákazníka.