Slovensky   Deutsch
  • 10_Futbal

Futbalové dresy - CUSTOM - vlastný dizajn

Futbalové dresy CUSTOM sú vyrábané sublimačnou technológiou, ktorá zaručuje brilantné farby, životnosť, stálofarebnosť a dobrú odolosť voči praniu. Sublimačná technológia je charakteristická tým, že farba presublimuje do vlákien úletu, čím zafarbí vlákna z vnútra. Týmto sa zaručí rovnaký omäk úpletu ako pred potlačou a zároveň zostane zachovaná vlastnosť úpletu dýchať a odvádzať pot smerom od tela športovca. Dresy sú vyrobené z najmodernejších vysoko kvalitných polesterových úpletov.

Navrhni si svoj vlastný dres

Zákazníkovi ponukáme na výber z rôznych dizajnov (viď záložka Dresy) alebo si može navrhnúť svoj vlastný design, dlhý alebo krátky rukáv, má na výber z rôznych typov límcov a výtrihov. Ľubovoľné umiestnenie sponzorov a reklám je samozrejmosťou. Zákazník si navrhne svoj vlastný dres, ktorý navyše spĺňa všetky atribúty kvalitného športového oblečenia - dýchateľnoť - odvod telesnej vlhkosti - komfort nosenia.

Zákazník má na výber z týchto materiálov:

ACTIVE - inovovaný polyesterový materiál, který je zaujímavý svojou štruktúrou s malými pórmi, ktoré mu dodávajú potrebnú ľahkosť. Pokiaľ si vyberiete dresy z materiálu Active, tak potom doporučujeme, aby aj trenírky boli zhotovené z tohto materiálu. Active udrží telo v suchu a v pohodlí pri najväčšom teple a napomáha tak ku zvyšovaniu výkonnosti pri športe (tým, že výrobok z tohto materiálu rýchlo odvádza pot a udržuje telo v suchu, šetrí energiu športovca).

 

Farby - u sublimačnej technológie sú farby verné, brilantné a sýte v širokom farebnom spektre. Farba je priamo fixovaná do štruktúry látky. Potlač je na látke "nehmatateľná" a stálofarebná. Zostáva rovnaká počas celej doby životnosti dresu.

Tento výrobný proces spolu s ponúkaným výberom farieb - PANTONE, HKS, RALzajistí presné prevedenie farieb dresov i log podľa Vášho zadania.

 

V prípade, že máte záujem o cenovú ponuku, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky. Cena závisí od farebnosti, veľkosti a množstva dresov. Pre každého zákazníka vyhotovujeme samostatnú cenovú ponuku.